Gólgazdag mérkőzésen nyert az ETO, Csornán Weitner lőtt győztes gólt

A Gyirmót II a Bp. Honvéd otthonában maradt pont nélkül. Részletes összefoglalók a tovább mögött.

Gyorsan szeretnél értesülni a kisalfoldfoci.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebookon!

Eredmények, 23. forduló:

Bp. Honvéd-MFA – Gyirmót FC II 2-1 (1-0)
Gólszerzők: Csábi (38.), Kabangu (57.), illetve Farkas (59.)

Tudósítás (gyirmotfc.hu):

24.perc: Máté János tört be a büntető területen belülre, ahol Erdős buktatta, 11-es. A büntetőt maga a sértett rúgta, de a jobbra sarokra tartó lapos lövését Horváth András hárította.
38.perc: Egy rossz passzra csapott le Csábi Mihály, aki ezután határozottan és erőszakosan kapura tört. Bevezette a labdát a tizenhatoson belülre és 14 méterről, nagy gólt rúgott a kapu bal oldalába. 1-0
57.perc: Herjeczki futott el a bal oldalon és a beadása után, Rózsahegyi jobb oldali kapáslövését még óriási bravúrral hárította Rusák. A kipattanóra labdára azonban Kadima Kabangu csapott le, majd lőtt védhetetlenül a jobb alsó sarokba. 2-0
59.perc: Madarász kapott labdát a jobb szélen és passzolt remek ütemben a középen érkező Farkas Zoltán elé. Farka átvette a labdát, majd pontosan lőtte ki a jobb alsó sarkot. 2-1
62.p. Farkas Zoltán bal oldali lövését tolta bravúrral kapu fölé Horváth András.

Összegzés (gyirmotfc.hu):

A mérkőzést nagy lendülettel kezdte a Honvéd második csapata, de az első pár percet követően lendületük alábbhagyott. A játékrész további részében mi alakítottunk ki több lehetőséget, de igazán veszélyesek nem tudtunk lenni a kapura. A hazaiak viszont, a tulajdonképpeni egyetlen lehetőségüket gólra váltották.

A második félidőben újabb gót tudott szerezni a Honvéd és ezt követően nagy erőket mozgósított a csapatunk, és szinte azonnal sikerült is szépíteni. A hátralévő időben sokat támadtunk és volt több ígéretes lehetőségünk, de gólt sajnos már nem tudtunk szerezi.

Nagy László vezetőedző értékelése: Jól kezdtük a mérkőzést, amit az első félidőben már el kellett volna döntenünk. A kihagyott helyzetek, és az elhibázott büntető azonban nagy mértékben befolyásolták, a mérkőzés végkimenetelét. A második félidőben, amikor már két gólos hátrányban voltunk, csak futottunk az eredmény után.

Csornai SE – Tarr Andráshida SC 1-0 (0-0)
Gólszerzők: Weitner Á. (68.)
Kiállítva: Marsai M. (43.) Tarr Andráshida SC

Az első játékrészben keresték egymáson a fogást a csapatok - tudósít a Csorna honlapja. A 45. percben az andráshidai kapu előtt Marsai kézzel ért labdába, a Csorna büntetőhöz jutott. Ezúttal Füredi állt a labda mögé, de 11-esét Horváth hárította. A második félidőben nagy nyomást helyezett a Csorna a vendégekre, és ennek meg is lett az eredménye. Az 1-0-ás végeredményt Weitner állította be, aki Kerékgyártó átadása után, tökéletes ütemben ugrott ki a védők közül és helyezett a bal alsóba. Így csapatunk otthon tartotta a 3 pontot. Jövő héten csapatunk a Puskás Akadémia II. otthonában lép pályára.

Bognár Zsolt: - Büszke vagyok a csapatra, hiszen egy kellemetlen stílusú ellenfelet sikerült legyőznünk, és ismét kapott gól nélkül hoztuk le a mérkőzést. De a kihagyott büntető miatt akadt egy kis hiányérzetem.

Hévíz SK – ETO FC Győr 3-4 (1-2)
Gólszerzők: Keresztes B. (9.), Hajdár D. (54.) Nedelkó J. (78.) ill. Szabó L. (23.), Magasföldi J. (39.), Vadász V. (67.), Kabát P. (82.)

Fordulatos, gólokban gazdag mérkőzésen sikerült megszereznünk az újabb 3 pontot Hévízen. A hazai csapat korán vezetést szerzett, majd a végeredményt a 83.-ik percben Kabát Péter állította be – írja az ETO oldala.

Bekő Balázs vezetőedző így értékelt a mérkőzés után: – Egy nagyon értékes győzelemt arattunk, le tudtuk győzni saját magunkat. Nagyon nehéz volt az ellenfél védekezését feltörni, hiszen 10 emberrel védekeztek szinte az egész mérkőzésen. Sajnos elkerülhető és buta gólokat kaptunk ma, de mégegyszer gratulálok a csapatomnak hiszen legyőzte saját magát.

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on!

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.