Gyűjtőcikk

Átigazolás 2017. tél: ki hova megy?

Javában tart az átigazolási időszak; folyamatosan frissülő cikkünkben követhetitek nyomon a megyei csapatok háza-táján történt változásokat.
 
 

Gyűjtőcikk

Átigazolás 2017. tél: ki hova megy?

Javában tart az átigazolási időszak; folyamatosan frissülő cikkünkben követhetitek nyomon a megyei csapatok háza-táján történt változásokat.
 
 
 
 
 

Gyűjtőcikk

Átigazolás 2017. tél: ki hova megy?

Javában tart az átigazolási időszak; folyamatosan frissülő cikkünkben követhetitek nyomon a megyei csapatok háza-táján történt változásokat.

Gyorsan szeretnél értesülni a kisalfoldfoci.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebookon!

(ZÁRÓJELBEN A JÁTÉKOSOK KORÁBBI KLUBJA)

Ágfalva érkezők:

Simon Zsolt, (Balf Sportegyesület)
Török Péter, (Anger Réti Sfac 1900 Sport Egyesület)

Agyagosszergény érkezők:

Sütő Zoltán (Csomád SK, Pest)
Juhász Zsolt, (Alsóberecki Sportegyesület, Borsod-Abaúj-Zemplén)
Zsugonits Bence, (Petőházi Sportegyesület)
Bársony Balázs, (Karancskeszi Községi Sportegyesület, Nógrád)
Gondár Tamás, (Börcs Községi Sportegyesület)

Ásványráró érkezők:

Kórodi Áron, (Hédervári Községi Sportkör)

Babót érkezők:

Horváth Attila (Veszkény)
Hollos József (Csapod)
Tompos Roland (Répcementi)
Sövegjártó Márkó (Nagycenk)
Hollós József, (Csapod Sport Club)
Sövegjártó Márkó, (Nagycenki Sportegyesület)
Horváth Attila, (Met-Na Sportegyesület Veszkény)
Tompos Roland, (Répcementi Sportegyesület Gyóró-Dénesfa)

Bácsa érkezők:

Kurucz Richárd, (Győrszentiváni Sportegyesület)

Bágyogszovát érkezők:

Babos Bence, (Községi Sportkör Rábapordány)
Gombás Renátó, (Községi Sportkör Rábapordány)

Bajcs érkezők:

Szilágyi Viktor, (Börcs Községi Sportegyesület)
Kokas Péter, (Gönyűi Sportegyesület)

Bakonyszentkirály érkezők:

Simányi Péter, (Herendi Porcelán Sport Klub Veszprém)

Bakonyszentlászló Érkezők:

Hanich Áron, (Váralja Sportegyesület Bakonyszentkirály)
Bauernhubern Zoltán, (Réde Községi Se Komárom-Esztergom)

Balf érkezők:

Kiss Lajos, (Und Labdarúgó Egyesület)

Beled érkezők:

Bárdosi Balázs, (Büki Testedzők Köre)
Kiss Dávid, (Szárföld Sportegyesület)
Kolozsvári Márkó, (Kapuvári Sportegyesület)

Bezenye érkezők:

Strasser Ferenc(Hegyeshalom)
Kengyel József, (Mosonmagyaróvári Ifjúsági Tornaegyesület)
Józsa Gábor, (Rajkai Sportegyesület)
Lelkes Zsolt , (Községi Sportegyesület Ásványráró)
Csontos Péter, (Községi Sportegyesület Ásványráró)
Iszakály Krisztián, (Püski-Kisbodak-Dunaremete Sportegyesület)

Bezi érkezők:

Barabás Norbert, (Lébény Sportegyesület)

Bodonhelyi SE érkezők:

Antal Márk, (Bezi Községi Sportegyesület)

Bogyoszló érkezők:

Tömördi Tamás (Rábatamási)
Kovács Sándor (Magyarkeresztúr)
Élő Dávid (Szilsárkány-Pásztori)

Bőny Érkezők:

Proceller Krisztián , (Etei Sportegyesület)

Börcs érkezők:

Földi Zoltán, (Szabadidő Sportegyesület Somogyjád, Somogy)
Hatalyák Krisztián, (Dunaszeg Sportegyesület)
Vida Roland, (Hegyeshalmi Sport Club 1931)

Csapod érkezők:

Gubics Róbert, (Agyagosszergényi Sportegyesület)
Horváth Ádám, (Répcevisi Futball Club)
Kurucz Ádám, (Pornóapáti Futball Club Vas)
Csuka István, (Sopronkövesdi Labdarúgó Club)
Károlyi Richárd, (Anger Réti Sfac 1900 Sport Egyesület)

Csikvánd érkezők:

Kozma Tamás, (Gyarmat Sportegyesület)
Poós Erik, (Gyarmat Sportegyesület)
Schauer Ábel, (Rábaszentandrási Sprotegyesület)
Gáncs Valentin Kristóf, (Rábaszentandrási Sprotegyesület)

DAC érkezők:

Labidi Marouane (Lipót)
Szikrai Tamás, (Bácsa Futball Club Sportegyesület)

Darnózseli érkezők:

Bodor György, (Mosonmagyaróvári Ifjúsági Tornaegyesület)
Zsebedics Péter (Kimle)
Oláh Gergely, (Hédervári Községi Sportkör)
Ács Márió, (Községi Sportegyesület Ásványráró)

Dunakiliti érkezők:

Dániel Péter (Hédervár)
Kiss Ádám (Hédervár)
Kurucz Gábor, (Bódva-Völgyi Tömegsport Egyesület Borsod-Abaúj-Zemplén)

Dunaszeg érkezők:

Horváth Richárd, (Vámosszabadi Sportegyesület)
Alföldi Attila, (Községi Sportegyesület Ásványráró)

Dunaszentpál érkezők:

Szabó Miklós (Kiskörei Labdarúgó Sportegyesület, Heves)
Nagy László, (Dunaszeg Sportegyesület)
Herenkovics Dániel, (Dunaszeg Sportegyesület)
Váli Zsolt, (Intertec Ablak Bajcs Se)

Dunasziget érkezők:

Ispán Zoltán, (Mosonudvar Sportegyesület)
Szabó János, (Mosonudvar Sportegyesület)
Lobik Zoltán, (Első Mosonmagyaróvári Torna Egylet 1904)

Egyed érkezők:

Luka Sándor, (Községi Sportkör Rábapordány)

Egyházasfalu érkezők:

Horváth Balázs, (Büki Testedzők Köre, Vas)
Trakszler Dávid, (Und Labdarúgó Egyesület)

Farád érkezők:

Tálos Bence, (Bágyogszovát Községi Sportegyesület)

Felpéc érkezők:

Bihari Szilárd, (Kajárpéci Sportegyesület)
Kőváry Tamás, (Győrújbaráti Sportegyesület)

Fertőd érkezők:

Varga István, (Agyagosszergényi Sportegyesület)
Fejes Adrián, (Petőházi Sportegyesület)

Fertőrákos Érkezők:

Bencze Gábor, (Sopronkövesdi Labdarúgó Club)

Gyarmat érkezők:

Farkas Dávid, (Bezenye Sportegyesület)

Győrság érkezők:

Dunst Mátyás, (Győrasszonyfa-Tarjánpuszta Se)

Gönyű érkezők:

Lanzendorfen József, (Petőfi Sportkör Lipót)

Gyömöre érkezők:

Tóth Péter (Szerecseny)

Győrasszonyfa érkezők:

Paizs Dániel Gergő (DAC)
Bodor Péter (Öttevény)
Göstl Tibor, (Bakonyszentlászló Községi Sportegyesület)

Győrújfalu érkezők:

Sima Márton (Tuzsér, Szabolcs-Szatmár-Bereg)

Győr-Sharks Érkezők:

Borbély László, (Intertec Ablak Bajcs Se)
Parcsami Rajmund , (Győrszentiváni Sportegyesület)
Pintér József, (Győri Atlétikai Club - Ii. Kerület Dózsa)
Patonyi Andor, (Pázmándfalu Községi Sportegyesület)

Győrszentiván érkezők:

Szabó Péter, (Egységes Sportkör Győr-Ménfőcsanak)
Kónyi Krisztián, (Dac-Utánpótlás Fc Korlátolt Felelősségű Társaság)
Csaplár Ádám, (Egységes Sportkör Győr-Ménfőcsanak)

Győrszemere érkezők:

Teller István, (Felpéc Sportegyesület )
Takács László, (Felpéc Sportegyesület)
Balogh József, (Kismarjai Sportegyesület)

Győrújbarát érkezők:

Jeremiás Martin, (Kocsord Sportegyesület Szabolcs-Szatmár-Bereg)
Kemény Zsolt, (Győrasszonyfa-Tarjánpuszta Se)

Győrújfalu érkezők:

Tóth Dániel, (Integrál- Dunántúli Atlétika Club)
Szabados Gábor, (Ikrényi Sportegyesület)
Bernát Dániel, (Nagyszentjánosi Sport Club )

Győrzámoly érkezők:

Tar Martin, (Dac 1912 Sportegyesület)
Varga Máté, (Győrújbaráti Sportegyesüle)
Pinczés Balázs, (Bőnyi Sportegyesület)
Bocska Tamás, (Don Bosco Esélyegyenlőségi Labdarúgó Iskola Egyesület Komárom-Esztergom)

Harka Érkezők:

Gosztola Jenő, (Anger Réti Sfac 1900 Sport Egyesület)

Hédervár érkezők:

Antalkovics Dániel, (Mosonmagyaróvári Ifjúsági Tornaegyesület)
Bartek Szilveszter, (Magyarszéki Önkormányzati Sportegyesület, Baranya)
Kovács Kornél, (Károlyházi Sport És Kultúrális Egyesület)
Fülöp Péter, (Újrónafő Sportkör)
Szabó Szilárd, (Községi Sportegyesület Ásványráró)
Fülöp Dezső, (Mosonmagyaróvári Ifjúsági Tornaegyesület)
Horváth Csaba, (Mosonudvar Sportegyesület)
Babos Tamás, (Máriakálnoki Sportegyesület)
Szekeres Szabolcs, (Dunakiliti Községi Sportegyesület)

Hegyeshalom érkezők:

Németh Balázs, (Mosonmagyaróvári Ifjúsági Tornaegyesület)
Szabados Mihály, (Kimle Községi Sportegyesület
Burkus Máté, (Mosonmagyaróvári Ifjúsági Tornaegyesület)
Horváth Ádám, (Máriakálnoki Sportegyesület)

Hegykő érkezők:

Lakatos Sándor, (Tyukodi Futball Klub Közhasznú Egyesület Szabolcs-Szatmár-Bereg)

Himod érkezők:

Bella Zoltán , (Csapod Sport Club)

Ikrény érkezők:

Glázer Ákos , (Győrújbaráti Sportegyesület)

Iván érkezők:

Varga Péter, (Répcelaki Sportegyesület, Vas)
Halász Gábor, (Újkéri Football Club)

Kapuvár érkezők:

Vass Károly (Répcementi SE)
Rosta Bálint, (Sportegyesület Vitnyéd)
Kovács Máté, (Fertőmenti Sportclub Hegykő)
Ősze Patrik, (Sportegyesület Vitnyéd)
Balassa Mátyás, (Beledi Sportegyesület)
Nagy Patrik Márió, (Pázmándfalu Községi Sportegyesület)

Károlyháza érkezők:

Tamás Norbert, (Újrónafő Sportkör)
Mihalics Benjamin, (Mosonszolnoki Sportegyesület)
Péli Ádám, (Győr Sharks Amerikai-Futball Sportegyesület)
Kovács István, (Községi Sportegyesület Ásványráró)

Kimle érkezők:

Babos Barnabás, (Első Mosonmagyaróvári Torna Egylet 1904
Karácsony Péter, (Petőfi Sportkör Lipót)
Menyhárt Gábor, (Markotabödöge Sportegyesület)
Maráczi Gábor, (Károlyházi Sport És Kultúrális Egyesület)

Kóny érkezők:

Begitter István, (Szany Sportegyesület)

Koroncó érkezők:

Babics Zsolt, (Csornai Sportegyesület)

Kunsziget érkezők:

Szapári Levente (DAC UNIÓ FC)

Lébény érkezők:

Szabados Ronald (Győrújbarát)
Hegedüs Attila (Ménfőcsanak)
Domoszlai Péter, (Sportegyesület Győrsövényház)
Horváth Rajmond, (Máriakálnoki Sportegyesület)
Menyhárt Adrián, (Egységes Sportkör Győr-Ménfőcsanak)

Levél érkezők:

Takács Patrik, (Hegyeshalmi Sport Club 1931)
Elek Zsolt, (Újrónafő Sportkör)
Takács Gábor, (Bezenye Sportegyesület)

Lipót érkezők:

Ásványi Dávid (Ásványráró)
Tóth Kornél (Ásványráró)
Szücs Gergely (Gyirmót)
Molnár Milán (Gyirmót)
Régely László (MTE)
Fehér Lénárd, (Mosonszentmiklósi Sportegyesület)
Horváth Norbert, (Sportegyesület Töltéstava)
Sáling Gergely, (Községi Sportegyesület Ásványráró)
Sáling András, (Községi Sportegyesület Ásványráró)
Hegyi Zsolt, (Községi Sportegyesület Ásványráró)

Lövő érkezők:

Vitéz Gergő (Sopronkövesd)
Tóth Benjámin, (Büki Testedzők Köre Vas)

Magyarkeresztúr Érkezők:

Erdélyi Ádám, (Sportegyesület Győrsövényház)
Madaras Péter, (Kübekháza Sport Egyesület Csongrád)
Roszkos István, (Magyargencs Se Veszprém)

Máriakálnok érkezők:

Markó Ádám, (Mosonmagyaróvári Ifjúsági Tornaegyesület)
Bali József, (Halászi Sportegyesület)
Farkas Dávid, (Mosonmagyaróvári Ifjúsági Tornaegyesület)

Markotabödöge érkezők:

Hadi Tajeb Brahim (Győrladamér) Kozma Zoltán (Bogyoszló)
Hauzer Péter (Mecsér)
Molnár Dávid (Bezi)
Ferenczi Bence Zsolt, (Bábolnai Sportegyesület Komárom-Esztergom)

Mecsér érkezők:

Stróbli Zoltán, (Győrzámolyi Sportegyesület)

Ménfőcsanak érkezők:

Karácsony Péter (Lipót)
Póczik Richárd, (Petőfi Sportkör Lipót)
Farkas Balázs, (Komárom Városi Sportegyesület Komárom-Esztergom)

Mezőörs érkezők:

Pusztai Richárd, (Pannonhalma Sportegyesület)

Mihályi érkezők:

Molnár Dávid, (Babóti Sportegyesület)
Horváth Sándor, (Magyarkeresztúr Sportegyesület)

Mindszentpuszta érkezők:

Jakabfi Ferenc, (Bőnyi Sportegyesület)
Rezaei Nejad Kaveh, (Siketek Sport Klubja Budapest)
Faragó Péter, (Bőnyi Sportegyesület)
Saller Alfréd, (Bőnyi Sportegyesület)
Keszeg Krisztián, (Darnózseli Sportegyesület)
Bokor András, (Kunsziget Sportegyesület)
Turc Cézár, (Bácsa Futball Club Sportegyesület)
Megyeri Milán Adrián, (Bácsa Futball Club Sportegyesület)
Kiss Róbert Csaba, (Üstökös Fc Győr Utánpótlás-Nevelő Sport Egyesület)

MITE érkezők:

Horváth Imre Máté, (Nagyoroszi Honvéd Balassi B.Se, Nógrád)
Gereg Béla, (Levél Községi Sportegyesület)
Vörös Ádám, (Bezenye Sportegyesület)
Tiba Gergely, (Hegyeshalmi Sport Club 1931)
Domonkos Patrik, (Hegyeshalmi Sport Club 1931)
Németh Sebestyén , (Dunakiliti Községi Sportegyesület)
Losonczi Krisztián Attila , (Máriakálnoki Sportegyesület)
Lukács Zoltán, (Máriakálnoki Sportegyesület)

Mosonszolnok érkezők:

Sárközi István, (Barabás Sportegyesület Szabolcs-Szatmár-Bereg)
Németh Kristóf Jánossomorjai Sportegyesület)
Varga Dávid, (Jobaházi Községi Sportegyesület)
Antal Áron Richárd, (Mosonmagyaróvári Ifjúsági Tornaegyesület)

Mosonudvar érkezők:

Mozsolics Alex, (Mosonszolnoki Sportegyesület)
Bodnár Gábor, (Mosonszolnoki Sportegyesület)
Cseh Sándor, (Károlyházi Sport És Kultúrális Egyesület)
Kelemen Bálint, (Községi Sportkör Várbalog)
Schneider Zsolt, (Újrónafő Sportkör)

Nagycenk érkezők:

Krizsonits Máté, (Anger Réti Sfac 1900 Sport Egyesület)

Nagyszentjános érkezők:

Gacza Ádám, (Börcs Községi Sportegyesület)
Török Szilárd, (Mezőörs Községi Sportegyesület)
Körmendi László, (Kecskemét-Hetényegyházi Sport Club Bács-Kiskun)

Nagylózs érkezők:

Gazdag Benjámin, (Csapod Sport Club)

Nyúl érkezők:

Wolf Ábel, (Zalalövői Torna Klub, Zala)
Kiss Albert, (Dac 1912 Sportegyesület)
Faragó Ádám, (Öttevényi Torna Club )

Osli érkezők:

Dömötör Attila (Veszkény)

Öttevény érkezők:

Puter Mihály (Gyirmót)
Puter Gergő (Gyirmót)
Hécz Péter, (Hédervári Községi Sportkör)
Bári Dávid, (Hegyeshalmi Sport Club 1931)
Pőcze Martin, (Községi Sportegyesület Győrladamér)

Pannonhalma érkezők:

Pető Tamás, (Écs Község Sportegyesület)

Pér:

Bagó Mihály, (Községi Sportegyesület Ásványráró)

Pázmándfalu érkezők:

Törőcsik Richárd, (Nagybarca Községi Sport Egyesület)
Ihász Máté, (Győrság Községi Sportegyesület)

Petőháza érkezők:

Papp Attila, (Kisfaludi Sportolók Köre)
Krétai Béla, (Répcementi Sportegyesület Gyóró-Dénesfa)

Püski érkezők:

Babos Dávid (Darnózseli)
Babos Dávid, (Darnózseli Sportegyesület)

Rábacsécsény érkezők:

Horváth Márk, (Községi Sportegyesület Rábaszentmihály)

Rábakecöl érkezők:

Pákai Dominik, (Beledi Sportegyesület)

Rábapatona érkezők:

Rácz Péter, (Enesei Sport Club)

Rábaszentandrás érkezők:

Nagy Zoltán , (Pápai Perutz Football Club Veszprém)

Rábaszentmihály érkezők:

Kasper László, (Felpéc Sportegyesület)
Egyházi Norbert, (Felpéc Sportegyesület)

Rábatamási érkezők:

Németh Norbert (Szany)
Fazekas Gyula (Bogyoszló)
Novák Levente, (Jobaházi Községi Sportegyesület )
Szűcs András, (Markotabödöge Sportegyesület)
Fazekas Gábor, (Községi Sportegyesület Bogyoszló)

Rajka érkezők:

Rozs Erik (Bezenye)
Varga Béni, (Petőfi Sportkör Lipót)

Répcementi SE érkezők:

Takács Benjámin (Kapuvár)
Kálmán Gábor (Kapuvár)
Hegyi János (Beled)
Horváth Ákos, (Mihályi Sportolók Egyesülete)
Dulicz György, (Tercia Fertőendrédi Sportegyesület)

Répcevis érkezők:

Reseterics Krisztián, (Egyházasfalu Sportegyesület)
Kincse Bence, (Csepregi Sport Egyesület, Vas)
Korényi Rudolf, (Kőszegi Futball Club Vas)
Kiss Benjamin, (Csepregi Sport Egyesület Vas)
Kövesi Erik, (Újkéri Football Club Győr-Moson-Sopron)

Sarród érkezők:

Kiss Krisztofer, (Fertőszentmiklósi Sportegyesület)

SFAC érkezők:

Füzi Soma, (Sport Club Sopron)
Tóth Viktor, (Nagycenki Sportegyesület)
Pintér Dávid Rezső, (Sport Club Sopron)
Olajos Viktor, (Nagycenki Sportegyesület)

Sokorópátka érkezők:

Buza Lajos, (Besenyő Sc Rábapatona Sportegyesület)
Laczó Norbert János, (Szabadföld Se Tényő )
Gálik Szilárd, (Pér Labdarúgó Sportegyesület)
Rugovics Zsolt, (Szabadföld Se Tényő)

Sarród érkezők:

Áder Balázs, (Fertődi Sportegyesület)

Sopronkövesd érkezők:

Balogh Richárd (Lövő)

SVSE érkezők:

Németh Milán János (DVTK)
Póti Krisztián (Csákvár)

Szárföld Érkezők:

Horváth Bálint, (Met-Na Sportegyesület Veszkény)
Veiczer Balázs, (Rábakecöl Sportegyesület )
Bagoly Szabolcs, (Mecsér Községi Sportegyesület)
Major Gábor, (Mihályi Sportolók Egyesülete)

Szil érkezők:

Szigeti Róbert, (Községi Sportegyesület Bogyoszló)
Alföldi Attila, (Vág Sportegyesület)

Tét érkezők:

Szükösdi Sándor (Gyarmat)
Dezső István (Gyarmat)
Nagy Dávid Erik, (Győrújbaráti Sportegyesület)
Vida Balázs, (Községi Sportegyesület Rábaszentmihály)
Kállai Valentin, (Bábolnai Sportegyesület Komárom-Esztergom)

Töltéstava érkezők:

Varga Tibor, (Győrság Községi Sportegyesület)
Sarmon Adrián, (Községi Sportegyesület Győrladamér)
Horváth Benjámin, (Községi Sportegyesület Győrladamér)
Bölcsföldi Bence, (Községi Sportegyesület Győrladamér)

Újrónafő érkezők:

Csóka Krisztián (MITE)
Divós Tamás (Ürömi SK, Pest megye)
Pribránszki Mihály (Mosonszolnok)
Gyovai Gábor, (Barbacs Se)

Vámosszabadi érkezők:

Dittrich Ferenc, (Bácsa Futball Club Sportegyesület)
Szalai Ákos, (Bácsa Futball Club Sportegyesület)

Veszkény érkezők:

Görgics Dániel, (Kapuvári Sportegyesület)
Varga Zoltán, (Kónyi Sportegyesület)
Németh Roland, (Beledi Sportegyesület)
Lőkős Richárd, (Beledi Sportegyesület)

Veszprémvarsány érkezők:

Iker Máté (Écs)
Kovács Zoltán (Pápateszér, Veszprém)
Kovács Tamás (Pápateszér, Veszprém)

Vitnyéd érkezők:

Kiss Máté (Veszkény)

Zsira érkezők:

Szalai Ádám (Répcevis)
Szalai Bence (Répcevis)

BARNA SZÍNNEL SZEDTÜK a MAI (02.24.) FRISSÍTÉSEKET!!!

címlapkép: G&Zs Photo

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on!

 

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.

 
 
  • 1boros2017február11.05:31ÚjVálasz

    "Miért nem váltotok már b......, te menj oda, ő jöjjön ide!"
    Ez a megyei átigazolás is hasonló szinten mozog....

     
  • 2ancsaa2017február25.09:13ÚjVálasz

    Még nincs minden átigazolás feltüntetve!

     

Hozzászólás

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje.